Havajská masáž LOMI - LOMI

 

  • Domů
  • Havajská masáž LOMI - LOMI

Havajská masáž LOMI - LOMI

Výsledek obrázku pro masáže  Havajská masáž Lomi lomi je masáž, která svými relaxačními a uklidňujícími účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů.

Lomi Lomi – neboli havajská masáž má kořeny ve staré Polynésii, kde byla praktikována jako součást léčebných systémů mistrů Kahunů (šamanů). Kteří především pomocí této masáže a jejích principů dokázali uvést do souladu, nejen tělo, ale i mysl a ducha člověka.

Dále dochází k masáži různých částí těla ve stejném čase, což vede k obtížnému soustředění na dvě odlišné partie najednou a tím dochází k ještě většímů umocnění pozitivních účinků masáže.Výsledek obrázku pro masáže


Hlavní účinky Havajské masáže  

uvolnění svalového napětí

urychlení odplavení odpadních látek

rozproudění a vyrovnání energie těla

uvolnění psychického napětí

zrychlení proudění krve a lymfy

 

Průběh masáže

Masáž je předávána plynulými a rytmickými pohyby dlaní a předloktími, které jako „vlny oceánu“ přecházejí přes tělo v různých intenzitách a frekvencích.

Při masáži Lomi Lomi je nezbytné masírovat všechny části těla najednou, neboť Havajci považují tělo za směs mentálních a fyzických struktur, které se vzájemně ovlivňují.

Masér provádí masáž velmi intuitivně, s přihlédnutím na fyzické či psychické potřeby klienta. Masáž tedy kromě jejích základních principů, nemá pevný řád, ale je ryze individuální.

 

 Délka masáže - 90 minut

Cena - 900,-

Tuto masáž můžete darovat prostřednictvím Dárkového poukazu.

Nové články


Masáž Fialka
Bez obrázku

07.01.2017


Aktuality


Nové stránky

Připravujeme pro Vás nové stránky

13.09.2016


© Masáže Fialka | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů

seo&grafika: SeoGraf | engine: SpeedWeb